O nas

Innowacje w oparciu o tradycję

KTO NAS ZNA TEN WIE -
CIĄGLE SIĘ ROZWIJAMY,
A ROZWIJAMY SIĘ DZIĘKI WAM! TO WY JESTEŚCIE NASZĄ INSPIRACJĄ.

Od ponad 150 lat produkujemy najlepsze narzędzia na świecie a w tym roku świętujemy już 20 lat jako STAHLWILLE-POLSKA pozostając do Państwa dyspozycji, tutaj w Bielsku-Białej i na miejscu w Państwa siedzibie, jako Team, w niezmiennym składzie, zaangażowanych i pełnych entuzjazmu ludzi, realizujących misję reprezentowania i rozwijania na polskim rynku przodującej marki narzędziowej – STAHLWILLE.

Skontaktuj się z nami

STAHLWILLE to ponad 4000 narzędzi najwyższej klasy skatalogowanych w 11 rozdziałach. Naszą ofertę specjalną wzbogaciliśmy o nowe zindywidualizowane rozwiązania zainspirowane Waszymi potrzebami, bo TWÓJ KOMFORT PRACY TO NASZA SPECJALNOŚĆ!

Jesteśmy przekonani, iż nasza oferta zapewnia dostawę narzędzi o najwyższej jakości. Możesz liczyć na sprawność realizacji zamówień na najwyższym poziomie. Zamówienia realizujemy wg. indywidualnych projektów Użytkownika. Wyróżnia nas zaangażowane doradztwo i kompetentny serwis w Państwa siedzibie.

Zainspiruj się z nami!

Z zamiłowania i pasji...
Wasz STAHLWILLE-POLSKA Team

Poznaj historię Stahlwille

PRODUCENT NARZĘDZI
OD PONAD 150 LAT!

Od 1862 roku narzędzia STAHLWILLE stanowią przykład tego, co oznacza "Made in Germany". Jakość STAHLWILLE odczuwalna jest codziennie w branży motoryzacyjnej, energii wiatrowej, lotnictwie, przemyśle i innych ważnych sektorach. STAHLWILLE łączy tradycyjne niemieckie rzemiosło z nowoczesnymi technikami produkcji w każdym narzędziu.

Poznaj historię Stahlwille

Zobacz jak pracujemy

NASZ FILM WIZERUNKOWY

Kto nas zna, ten wie – ciągle się rozwijamy, a rozwijamy się dzięki Wam! Zmieniały się warunki rynkowe, zmienialiśmy się my dostosowując do wymogów rynku i oczekiwań naszych Klientów. Nie zmieniło się jedno od roku 2000 pozostajemy do Państwa dyspozycji, tutaj w siedzibie w Bielsku-Białej, jako Team, w dobrze Wam znanym składzie, zaangażowanych i pełnych entuzjazmu ludzi. Dzisiaj jesteśmy dumni, że możemy być tutaj z Wami i realizować misję reprezentowania i rozwijania na polskim rynku marki narzędziowej – STAHLWILLE!

STAHLWILLE DZIŚ

Innowacyjne narzędzia 100% Made in Germany

Zatrudniamy ponad 600 wysoce wykwalifikowanych pracowników

Eksport do ponad 90 krajów na całym świecie

Jakość STAHLWILLE

Jeśli chodzi o jakość, STAHLWILLE nie zna żadnych kompromisów. Wszystkie produkty tej firmy są wytwarzane w trzech lokalizacjach w Niemczech w najbardziej rygorystycznych warunkach kontroli jakości. Najnowsze metody produkcji w połączeniu z użyciem najwyższej jakości materiałów zapewniają najwyższą tolerancję. I wreszcie, bliskość klienta i zrozumienie procesów produkcyjnych i wymagań generuje innowację, której potrzebuje rynek.

Kariera w STAHLWILLE

Aby zapewnić klientom wysokie standardy jakości i innowacyjności, których oczekują od STAHLWILLE, firma opiera się na dobrze wykwalifikowanym, oddanym personelu. Obecnie na poziomie 600 liczba stale rośnie wraz z dołączeniem do nas nowych pracowników. Jeśli uważasz, że masz wszystko, czego potrzeba do pracy w STAHLWILLE, wyślij nam aplikację.

STAHLWILLE globalnie

STAHLWILLE jest blisko swoich klientów, gdziekolwiek się znajdują. Ścisła sieć sprzedaży i sprawne systemy logistyczne zapewniają szybkie dotarcie do naszych produktów. Ponad 100 lokalnych dystrybutorów i dealerów handlowych jest dostępnych dla użytkowników końcowych na całym świecie, oferując cenne wskazówki i porady, w taki sam sposób jak doświadczeni inżynierowie aplikacji STAHLWILLE.